Časté dotazy

1/ Proč poptat firmy přes tento portál?

 

Jedná se o jednoduché řešení pro bezpečný, výhodný a chytrý výběr spolehlivé dodavatelské firmy (stavební, výtahářské, oknařské, topenářské atd.). Jedinou poptávkou oslovíte všechny dodavatelské firmy z jednoho místa.

 

 

2/ Je to skutečně zdarma?

 

Ano, služby jsou pro uživatele portálu, kteří hledají seriózní dodavatelské firmy, zcela nezávazné a zdarma. Za zprostředkování kontaktu na vybrané dodavatele nic neplatíte.

 

 

3/ Co když už máme vybranou stavební firmu?

 

Nevadí. Zadáním nezávazné poptávky nic nezkazíte, můžete pouze získat. Možná naleznete lepší, zkušenější a levnější firmu, než kterou jste doposud preferovali. 

 

 

4/ Jaké "páky" má portál na neprofesionální dodavatelské firmy?

 

Každá dodavatelská firma si je vědoma toho, že na ni můžete napsat referenci. Bude se proto maximálně snažit, abyste byli co nejvíce spokojeni a aby kladnou referenci viděla další SVJ a BD - tzn. potenciální klienti dodavatele. V opačném případě uvidí negativní referenci ostatní SVJ a BD.

 

 

5/ Co se bude dít po zadání poptávky?

 

Po zadání nezávazné poptávky Vám přijdou na email reakce dodavatelských firem spolu s jejich referencemi, hodnocením klientů z řad SVJ a BD, videovizitky s představením atd. S vybranými dodavateli se poté můžete sejít osobně nebo je můžete nechat podrobně nacenit zakázku.

 

 

6/ Je bezpečné zadávat poptávku přes portál?

 

Nemusíte se obávat, Vaše osobní údaje nejsou veřejné. Portál dbá na ochranu osobních údajů a nakládá s daty v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

 

 

7/ Kolik dodavatelských firem mám kontaktovat?

 

To závisí pouze na Vás. Je dobré však oslovit několik Vámi vybraných dodavatelských firem. Portál Vám pomůže v předvýběru dodavatelů a zkvalitní tak konečné výběrové řízení.

 

 

8/ Musím začít spolupracovat s některým z dodavatelů?

 

Nemusíte. Zadání poptávky je zcela nezávazné. Pokud se Vám žádní dodavatelé nezamlouvají nebo jste se nakonec rozhodli revitalizaci odsunout, nevadí. Na nabídky reagovat nemusíte.

 

 

Hodláte revitalizovat bytový dům?

Výběrem kvalitního dodavatele bude Vaše revitalizace

  • 1Kvalitnější
  • 2Levnější
  • 3Rychlejší
  • 4S minimem starostí

Vyhledat dodavatele zde:

 
X

INFORMACE ZDARMA


Získejte zdarma pravidelné
informace ze světa SVJ a BDVáš email:

Vaše data jsou v bezpečí. Na spam nehrajeme.